Jak aplikovat pánský parfém? S našimi tipy vám dlouho vydrží

6. ledna 2022
Péče o tělo
Kosmetika
Móda a styl
Na cesty
0

Nejen ženy, ale i muži si rádi dají parfém. Zajímá vás, jakým způsobem jej aplikovat, aby na vás jeho vůně co nejdéle vydržela? Máme pro vás několik tipů, jak na to.

Tipy, jak a kam nanést pánský parfém, aby vůně vydržela

Chcete, aby vám vůně parfému vydržela co nejdéle? Tajemství tkví v tom, jakým způsobem a na jaké místo pánský parfém aplikujete. Nejlepší je, když na sebe parfém nanesete ráno těsně po koupeli. A to na holou kůži, a ne na oblečení.

Pánský parfém na svém těle aplikujte na ta místa, kde vám více proudí krev. Tedy na obě vnitřní zápěstí, do oblasti krku u krční tepny, do loketní jamky nebo za uši. V těchto oblastech je pokožka více prokrvená a tak se více prohřívá, což má za následek lepší uvolňování aplikovaného pánského parfému.

Víte, že? Zajímá vás rozdíl mezi parfémem a parfémovanou vodou? Parfémovaná voda obsahuje 8 až 15 procent vonných esencí. Parfém už musí obsahovat 15 procent nebo více vonných esencí.

Jaký parfém je pro muže nejlepší

Zajímá vás, jaký parfém je pro muže ten nejlepší? Doporučujeme kvalitní parfémy a parfémované vody od anglické značky Captain Fawcett. Například originální parfémovaná voda pro muže Eau de Parfum od tohoto výrobce voní po bergamotu, mandarince, kardamonu, koriandru, vanilce, mechu a santalovém dřevu. Tato příjemná, zemitá vůně je pro muže přímo ideální.

Jaké další pánské parfémy stojí za to vyzkoušet? Například Eternity for Men od Calvin Klein, Eros od Versace, Luna Rossa Sport od Prady nebo Bleu de Chanel od Chanelu.

Jak se rozhodovat při koupi nového pánského parfému

Ještě jste nenašli pánské parfém, který by byl váš oblíbený a který byste používali znovu a znovu? V tom případě vám poradíme, podle čeho byste se měli při koupi nového pánského parfému rozhodovat, abyste byli s jeho vůní opravdu spokojeni.

✓ Pánský parfém si vybírejte podle vlastních preferencí. Ostatně, jste tou nejlepší osobou, která určí, zda vám vůně skutečně vyhovuje.

✓ Nenechávejte ostatní, aby pánský parfém vybírali za vás. Vyberte si jej sami. Při výběru parfému si od nich můžete nechat poradit a jejich názor následně zvážit.

✓ Nejlepším způsobem, jak najít ideální vůni, je vyzkoušet si ji sám na sobě. Jestliže se ale nedostanete do kamenného obchodu, z e-shopu si nejprve objednejte vzorek vůně, který si na sobě otestujte.

✓ Testovanou vůni si nastříkejte na obě svá vnitřní zápěstí a v průběhu dne k ní čichejte. Všímejte si také toho, jak bude tato vůně doplňovat váš tělesný pach. Také si všímejte toho, jak dlouho tato vůně v průběhu dne vydrží.

Proč by měli muži nosit parfém? Hned z několika důvodů

Možná, že uvažujete nad otázkou, z jakého důvodu by vlastně měli muži nosit parfém. Na tuto otázku existuje hned několik odpovědí. Díky příjemné vůni budete pro ženy přitažlivější. Zatímco muži používají oči, ženy naopak svůj protějšek vnímají čichem, i když si to přímo neuvědomují.

Pánský parfém prostřednictví své vůně u vás může posílit emocionální spojení s druhými lidmi. Pěkná vůně navíc pozitivně přispívá k celkovému dojmu z vaší osoby. V kombinaci s pěkným oblečením a upraveným vzhledem budete na druhé působit důvěryhodněji.

Související články

Péče o vousy
Péče o vlasy
Móda a styl
0

Top 10 světových barbershopů: Do kterého byste chtěli zajít?

14. listopadu 2022

Barbershopy, neboli výhradně pánské podniky, jsou rozesety prakticky po celém světě. I když je jejich kolébkou Severní Amerika, v tuto chvíli je najdete na všech světových kontinentech. Které podniky...

Péče o tělo
Zdraví
Kosmetika
Móda a styl
0

Holení mužské hrudi: Přinášíme tipy, jak postupovat

13. září 2022

Holit, nebo neholit chloupky na hrudi? Holení mužské hrudi už dávno není tabu. Pokud patří k vašim základním hygienickým návykům nebo byste jej jenom rádi vyzkoušeli, chce to mít v malíčku ten správný...

Jídlo a pití
Vlasy
Péče o vlasy
Kosmetika
Móda a styl
0

Lupy ve vlasech: Jak se jich zbavit?

12. září 2022

Dělají se vám lupy ve vlasech? Poradíme vám, jak se jich zbavit a jak často byste si měli mýt vlasy s lupy. V prvé řadě odhalte příčinu tohoto problému. Díky tomu se doberete k správnému řešení. Proč...