Top 10 světových barbershopů: Do kterého byste chtěli zajít?

14. listopadu 2022
Péče o vousy
Péče o vlasy
Móda a styl
0

Barbershopy, neboli výhradně pánské podniky, jsou rozesety prakticky po celém světě. I když je jejich kolébkou Severní Amerika, v tuto chvíli je najdete na všech světových kontinentech. Které podniky patří k absolutní světové špičce? Doporučujeme si jednotlivé profily zobrazit na instagramu.

1. Joe and Co., Londýn, Velká Británie

Do tohoto londýnského podniku chodí pánové nejen za úpravou vousů a stříháním vlasů už víc než dvacet let. A pro zajímavost, byl také nedávno vyhlášen nejlepším pánským holičstvím v Londýně.

2. Gabby´s, Chicago, USA

Tento světově proslulý barber shop funguje víc než padesát let a dává mužům to, co chtějí: Stylové účesy, kvalitní sestřihy i celkovou péči o jejich zevnějšek. Pokud budete chtít do tohoto podniku zajít, počítejte s dlouhou čekací lhůtou, protože dveře se zde vážně netrhnou!

3. Barber, Amsterdam, Nizozemí

Barber je jedním z nejznámějším nizozemských podniků pro pány. Toto pánské holičství označuje položky ve své nabídce jako „léčebné procedury“. Je tak jenom na vašich preferencích, jaký typ léčby u nich podstoupíte.

4. Blind Barber, New York City, USA

V New York City narazíte na desítky barber shopů, v nichž se můžete cítit jako v sedmém nebi. Za opravdu elitní pánské holičství v rámci celý Spojených států je označován hlavně newyorský The Blind Barber, kde si vás vezmou na starost ti nezkušenější holiči světa.

5. The Dirty Razor, Cordoba, Argentina

The Dirty Razor spousta profesionálních barberů označuje jako nejlepší pánské holičství v celé Argentině. Jejich stříhání vlasů a úprava vousů zavedenými postupy jsou zkrátka špičkovou záležitostí.

6. DeepCuts Barber´s, Singapur

Singapurci, kteří založili DepCuts Barber´s, se ve své zemi rozhodli opravdu o neobvyklý způsob podnikání. Jejich počin však mezi singapurskými muži vzbudil obrovský zájem a dnes si na šíři své klientely rozhodně nemohou stěžovat. Může za to ostatně i talent majitelů tohoto podniku, díky kterému patři k mezinárodně uznávaným pánským kadeřníkům.

7. Blessed Barber, Ela Paso, USA

I když jde prvoplánově o výhradně pánský podnik, do amerického barber shopu Blessed Barber mají volný vstup i ženy. A nejen, že si zde mohou nechat třeba zkrátit účes. V podniku potkáte ženy i na druhé straně barikády, pracují zde totiž jako profesionální barberky.

8. Dublin Barber, Dublin, Irsko

Kam v Irsku za dokonale upraveným účesem a plnovousem? Jednoznačně do podniku Dublin Barber. Atmosféra i prostředí je v tomto barber shopu opravdu unikátní, takže zde budete chtít zůstat mnohem déle, než jste měli původně v plánu.

9. Absolut Barber, Longeuil, Kanada

Toto celosvětově uznávané pánské holičství má velmi dlouhou tradici. Vzniklo už v roce 1980 a stále má svým pánským zákazníkům co nabídnout. Kromě toho jej můžete pravidelně sledovat i na Instagramu, a seznámit se tak s nejžhavějšími barber novinkami.

10. Barber Shop, Lake Worth, USA

Tento americký barber shop se zrodil v roce 1999, od té doby se z něj stala doslova superhvězda. Dokazuje to i počet fanoušků na Facebooku, kterých má přes čtvrt milionu. Že by všichni z nich měli pravidelný zájem o stylové střihy, úpravu vousů a spoustu dalších unikátních služeb?

Související články

Péče o tělo
Zdraví
Kosmetika
Móda a styl
0

Holení mužské hrudi: Přinášíme tipy, jak postupovat

13. září 2022

Holit, nebo neholit chloupky na hrudi? Holení mužské hrudi už dávno není tabu. Pokud patří k vašim základním hygienickým návykům nebo byste jej jenom rádi vyzkoušeli, chce to mít v malíčku ten správný...

Jídlo a pití
Vlasy
Péče o vlasy
Kosmetika
Móda a styl
0

Lupy ve vlasech: Jak se jich zbavit?

12. září 2022

Dělají se vám lupy ve vlasech? Poradíme vám, jak se jich zbavit a jak často byste si měli mýt vlasy s lupy. V prvé řadě odhalte příčinu tohoto problému. Díky tomu se doberete k správnému řešení. Proč...