Titulní obrázek: 

B Brothers

V BBrothers lifestylovém studiu se řídíme módou, stylem, pohodlím a otevřeností k jakýmkoliv módním trendům. Nesledujeme pouze účesy a střihy, ale také styly oblékání, módních doplňků a zajímáme se o celkovou vizáž člověka.

Ferrara la Barberia

Ferrara la Barberia je pánské holičství a tatérské studio v historickém centru Tábora. Po roce od otevření jsme náš tým rozšířili a stále zlepšujeme naše služby. Těšíme se na vaši návštěvu a všem stálým klientům děkujeme za přízeň.

Imperial Barber Shop

Široká škála služeb péče o muže pod jednou střechou

Kings Cut Barber Shop

Kings barber shop

KOLÍNSKÁ Barbershop

Kolínská Barbershop je místem pro pány, kteří si chtějí dopřát chvilku jen pro sebe a to v prostředí a společnosti ryze pánské.​

Le Barber

Chceme aby i muži měli své místo, kde si v klidu odpočinou a zavzpomínají na tradiční způsob holení břitvou. V pánském holičství ve stylu první republiky zkrotíme Vaše vousy a vlasy. Dopřejeme jim potřebnou péči od zastřihnutí, po úplné oholení.

Návštěva našeho holičství bude nevšedním zážitkem – odcházet budete jako pravý gentleman a zazáříte nejen v práci, ale i doma.

 

To je náš závazek vůči Vám.

Willy's Barber Shop

PRAVÝ MUŽ MÁ PEVNÉ ZÁSADY, DRŽÍ SLOVO, CTÍ TRADICE - A HOLÍ SE BŘITVOU. OPRAVDOVÝ GENTLEMAN SE NECHÁ HOLIT A NAVŠTĚVUJE BARBER SHOP.

Matty's Barbershop

Odborníci s břitvou v ruce

Matty´s Barbershop je pánské stylové holičství s unikátní atmosférou, kde vás ostříháme a oholíme břitvou za použití klasické metody hot towel.

Barber Shop Cooper

SLUŽBY ČISTĚ PRO MUŽE

Robert´s Barber Shop

Originální pánské holičství, fungující od roku 2013 s tradiční technikou holení a ostrými břitvami namísto moderních holicích strojků. To jsme my, Robert’s Barber Shop – zakládající člen cechu holičů a holičských salonů v ČR.

My si na holiče nehrajeme, my holiči jsme

Vracíme mužům jejich přirozené pánské prostředí. U nás si odpočinete, pokecáte, proberete fotbal, v klidu si přečtete noviny.

Stránky