Vánoční dárky pro muže 2021

Nevíte, co koupit muži na Vánoce? Přinášíme nejlepší tipy na vánoční dárky pro muže 2021. Ať už si váš partner, manžel, bratr, táta nebo děda pěstují plnovous, nebo preferují hladce oholenou tvář, vánoční dárek z přehledu našich tipů je jistě potěší.

Top vánoční dárek pro muže 2021: Luxusní sada na holení

Jaký dárek potěší pod stromečkem každého muže? Zaručeně luxusní sada na holení, která představuje perfektní vánoční dárek jak pro muže s plnovousem či knírem, tak pro muže s hladkou tváří.

Luxusní sada na holení vzhledem ke své praktičnosti potěší na Vánoce 2021 každého muže. Co by mělo být konkrétně jejím obsahem? Vybraného muže překvapte sadou v celokoženém pouzdru, v němž najde celokovový holicí strojek, žiletky, mechanický celokovový nerezový strojek na chloupky a také kvalitní nůžky na vousy. Některé sady na holení obsahují rovněž štětku na holení nebo hřeben či kartáč na vousy.

Na Vánoce 2021 muže potěšte i sadou pánské manikúry

Základní výbavou každého muže není pouze sada na holení, ale také sada pánské manikúry, která je základem upravených nehtů. Pokud ji daný muž ještě nemá ve své výbavě, tak proč kvalitní sadu pánské manikúry nepojmout jako originální vánoční dárek pro muže 2021?

Jaká sada pánské manikúry na Vánoce 2021 zaručeně potěší? Například sada značky DOVO Solingen, v níž jsou jednotlivé pomůcky pro pánskou manikúru uloženy v kvalitně ušitém koženém pouzdře na zavírání. Zajímá vás, co vše by měla sada pánské manikúry obsahovat? Ideálně kleště na nehty, nůžky na nehty, nůžky na stříhání kůžičky, pilník a pinzetu.

Hřeben nebo kartáč na vousy: Další tip na vánoční dárek pro muže

Pěstuje si muž, kterému chcete na Vánoce 2021 věnovat krásný dárek, dlouhé vousy nebo plnovous? V tom případě jej překvapte kvalitním hřebenem na vousy. Jako dárek můžete zvolit také kapesní hřeben na vousy, který je uložený v praktickém koženém obalu. 

Hřeben na vousy může být rovněž součástí luxusní sady na vousy společně s olejem na vousy či další kosmetikou na vousy. Kromě hřebenu na vousy můžete coby vánoční dárek pro muže 2021 pojmout také kartáč na vousy z kančích štětin, který si poradí zejména s hustým plnovousem nebo knírem.

Co dalšího na Vánoce 2021? Luxusní sadu pánské kosmetiky

Ptáte se na to, jaký vánoční dárek pro muže 2021 dále vybrat? Vedle luxusní sady na holení, kvalitní sady pánské manikúry či hřebenu nebo kartáče na vousy se rozhodněte také pro sadu kvalitní pánské kosmetiky

Muži ocení třeba pečující pánskou kosmetiku od osvědčené švédské značky Recipe for men. Překvapte je například dárkovým balíčkem s revitalizujícím čisticím prostředkem na obličej a lehkým hydratačním krémem vhodným pro mužskou pleť. Rádi budou i za vánoční dárek v podobě luxusního pánského sprchového gelu, tělového krému, gelu proti kruhům pod očima nebo šamponu proti lupům.

Foto: Unsplash.com