Tvarování vousů: Vyzkoušejte bradku Monkey Tail Beard, hit roku 2021

Přemýšlíte, v jakém stylu si vytvarovat vousy? Máte spoustu možností. Jednou z nich je extravagantní bradka Monkey Tail Beard, která se pravděpodobně stane jedním z vousových hitů roku 2021. I když je tento střih vousů ve tvaru zatočeného opičího ocasu bizarní, je určen pouze pro odvážné muže.

V hlavní roli péče o vousy

Každý muž se snaží najít nejlepší styl vousů, který bude přesně sedět tvaru jeho obličeje. Někomu sluší strniště, dalšímu bradka, plnovous nebo knír. Zvlášť v současné době, když v důsledku pandemie koronaviru tráví muži více času doma, začínají výrazněji pečovat o svůj vzhled. A týká se to také vousů.

Spousta mužů si momentálně pěstuje plnovous, nebo si své vousy také barví. Ještě větším trendem mezi současnými muži je tvarování vousů, a to často do velmi extravagantních stylů. Jedním z nich je právě zmíněný Monkey Tail Beard.

Tvarování vousů ve stylu Monkey Tail Beard

Proč si muži tolik oblíbili Monkey Tail Beard? Tento střih vousů ve tvaru zatočeného opičího ocasu symbolizuje zmatek posledních několika měsíců, který zapříčinil nový koronavirus šířící se po světě. Jakým způsobem si můžete Monkey Tail Beard vytvarovat na své tváři?

Zastřihněte si své vousy do podoby dlouhého zatočeného opičího ocasu. Tento střih začíná pouze na jedné straně tváře (zatímco druhá tvář je oholená), pokračuje přes bradu a stáčí se nad horními rty.

Monkey Tail Beard má spoustu podob

Zastřihnout si vousy ve stylu Monkey Tail Beard můžete na různé způsoby. Tento střih vousů můžete doplnit o delší bradku nebo ozvláštnit extra zatočenou spirálou na bradě. Své vousy ve stylu zatočeného opičího ocasu si můžete také obarvit.

Zatímco spousta mužů tento trendy střih vousů přijímá pozitivně, někteří muži i některé ženy jsou tímto vousovým hitem pobouřeni. Co na něj říkáte vy?

Kdy vznikl trend vousů ve tvaru opičího ocasu? Už v roce 2019

“Objevitelem” bizarního střihu vousů Monkey Tail Beard byl americký hráč baseballu Mike Fiers. Tento muž si zastřihl vousy do tvaru opičího ocasu v září 2019 proto, aby se během hry vysmál hráčům druhého týmu.

V současné době se muži svými vousy ve stylu Monkey Tail Beard chlubí hlavně na sociálních sítích. Svým bizarním a také odvážným zastřižením vousů poukazují převážně na nesmyslnost dnešní doby. 

Jak si zastřihnout vousy

Zastřihování slouží k tomu, abyste svým vousům určili určitou hranici. Jestliže budou zastřižené, budou působit upraveně a budou i hezčí na pohled. Své vousy pravidelně zastřihujte pomocí kvalitního zastřihovače. Potřebujte-li mít na tváři naopak hladká místa, přijde vám zase vhod pánský holicí strojek. A to například klasický nebo žiletkový.

Foto: Instagram.com