Ideální vánoční dárek pro muže s plnovousem či knírem? Luxusní sada na úpravu vousů

Poohlížíte se po vánočním dárku pro muže, který dbá o svůj vzhled a který si zakládá na svém plnovousu či kníru? Pokud si rád dopřává nadstandardní péči, ideálním dárkem pod stromeček pro něj bude luxusní sada na holení či úpravu vousů. Co vše by holicí souprava, kterou mu vyberete, měla obsahovat, aby s ní byl opravdu spokojený?

Praktický a zároveň originální vánoční dárek

Darovanou sadou na holení s holicími potřebami nepohrdne snad žádný z mužů. Jestliže je váš partner nebo někdo z okruhu vašich přátel, kolegů či klientů hrdý na svůj knír či plnovous, můžete mu na Vánoce darovat praktický, ale zároveň velmi originální dárek. Tím není nic jiného než luxusní sada na úpravu vousů, prostřednictvím které může plnohodnotně pečovat o svůj mužný porost.

Reprezentativní design a nejvyšší kvalita

Holicí souprava, kterou chcete někomu darovat, by měla mít v prvé řadě reprezentativní design. Navíc by měla obsahovat kvalitní komponenty vyrobené z materiálů té nejvyšší jakosti. Je také důležité, aby tyto komponenty byly vysoce funkční. Co tedy sada na holení a úpravu vousů zpravidla obsahuje?

  • celokovový holicí strojek
  • holicí žiletky
  • mechanický celokovový nerezový strojek na chloupky
  • celokovové kované nůžky na vousy či kratší vlasy
  • některé luxusní soupravy obsahují rovněž štětku na holení či hřeben s kartáčkem

 

Kromě komponentů na holení a úpravu vousů je nezbytnou součástí holicí sady také kvalitní kožené pouzdro. Právě do něj po použití a následovném očištění uschováte například holicí strojek nebo nůžky na vousy.

Tip: Každá z luxusních holicích souprav může obsahovat mírně odlišné komponenty. Díky tomu můžete konkrétního muže obdarovat vybraným setem na holení či úpravu vousů, který bude ušit přímo na míru jeho potřebám.

Soupravy na holení a úpravu vousů berou ohled na životní prostředí

Prostřednictvím sady na holení a úpravy vousů může každý muž nejen pravidelně pečovat o svůj vzhled. Tato holicí souprava má i další přednosti. Představuje protipól vůči holítkům na jedno použití. Ocení ji tedy každý muž, který bere ohledy na stav životního prostředí.

Do soupravy na holení se vám navíc vyplatí investovat i z dalšího důvodu. Ve srovnání s jednorázovými holícími potřebami je jejich pořízení z hlediska dlouhodobých nákladů mnohem výhodnější.  

Holicí soupravu zkombinujte i s manikúrou

Svého kamaráda, partnera, kolegu či klienta nemusíte obdarovat „pouze“ klasickou holicí soupravou. Jestliže jej chcete opravdu příjemně překvapit, sadu na holení zkombinujte například s kvalitními pomůckami určenými pro pánskou manikúru. Kromě holících potřeb tak obdarovaný muž jistě ocení také nerezové štipky na nehty, pilníček či nástroj na úpravu nehtové kůžičky.