Adventní kalendář pro muže: V barber provedení si jej snadno vyrobíte i sami

Dobu, kdy byly adventní kalendáře pouze pro děti, už dávno odvál čas. Od 1. do 24. prosince s radostí nacházejí překvapení všichni lidé bez rozdílu věku a pohlaví. Velmi oblíbeným se tak stává také adventní kalendář pro muže, který má celou řadu podob.

DIY: Adventní kalendář v barber stylu

Adventní kalendář pro muže je klasicky k sehnání v kamenném či online obchodě. Vyrobit si jej však můžete, a to i v barber verzi, sami. Výroba tohoto adventního kalendáře, který si ponechejte nebo někomu 1. prosince darujte, vám zabere minimum času, ale výsledek bude dokonalý.

V případě vyrobeného adventního kalendář pro muže však zapomeňte na nudné čokolády. Co tak vytvořit adventní kalendář s barber obsahem, který udělá zaručeně radost každému muži? Zakupte si například šitý textilní adventní kalendář s motivem ponožek. Anebo si na adventní kalendář připravte 24 papírových sáčků či tašek, které popište čísly, ozdobte, navzájem vkusně propojte a umístěte na vybrané místo. Takto předchystaný adventní kalendář pro muže můžete začít postupně plnit. Jaké máte možnosti?

Čím naplnit 24 magických okének

Adventní kalendář v barber stylu je trefou do černého pro všechny muže, kteří si zakládají na svém vzhledu a velký důraz kladou také na své upravené vousy. Ve 24 okéncích adventního kalendáře je proto jistě překvapíte například následujícími barber pomůckami či přípravky. Velikost adventního kalendáře přitom upravte tak, aby se do něj tyto milé barber maličkosti vešly.

Kterými drobnostmi tedy můžete naplnit 24 okének adventního kalendáře, který je koncipovaný v barber stylu? V této tradiční dekoraci, která vám zpříjemní čekání na Štědrý den, nesmí chybět například:

1. Hřebeny a kartáče – Kartáče a hřebeny jsou základem péče o každý plnovous, proto patří i do adventního kalendáře v barber stylu. Přidat do něj můžete také kvalitní hřebeny na vlasy.

2. Kosmetika na vousyV adventním kalendáři v barber stylu se bude vyjímat například vosk na knír, balzám na vousy, krém na vousy nebo šampon na vousy.

4. Kosmetika pečující o pokožku obličeje – V darovaném adventním kalendáři v barber stylu by neměla chybět ani drobná kosmetika sloužící k péči o pokožku obličeje. Jde například o černou masku a peeling či pánský hydratační krém.

5. Nůžky na vousy - Zvolte takový model, který vyniká kvalitním ostřím a snadnou manipulací. Správnou volbou jsou například nůžky s hladkým povrchem značky Dovo Solingen, mající na jedné straně ostří mikroozubení, které zabraňuje vyklouznutí vousů během střihání.

6. Ostatní drobné maličkosti – Možností, jak naplnit adventní kalendář v barber stylu, je celá řada. Vložit do něj můžete dále vzorek pánského parfému či parfémované vody, pomůcky na manikúru nebo kvalitní holicí mýdla, krémy, vosky a balzámy.

Další tipy na náplň do adventního kalendáře pro muže

Jestliže se i vy pouštíte do výroby adventního kalendáře pro muže, máte nekonečnou spoustu možností. Tento typ adventního kalendáře se nemusí nést pouze v barber stylu. Slušet mu budou také mince, bankovky, stírací losy, nejrůznější lístky a poukázky, miniaturní lahve alkoholu, zapalovače nebo přívěsky na klíče.