4 tipy na dárek pro muže k Valentýnu

Svátek svatého Valentýna si každoročně zamilované páry připomínají 14. února. Nejlepším dárkem pro ženy je pugét květin, šperk nebo oblíbená čokoláda. Jenže co darovat mužům? Máme pro vás 4 osvědčené tipy na dárek pro muže k Valentýnu. Věříme, že si mezi nimi vyberete.

Tip č. 1: Dejte muži k Valentýnu luxusní sadu na holení

Jakým způsobem můžete svému partnerovi vyjádřit na svatého Valentýna lásku? Věnujte mu luxusní sadu na holení. Jestli si zakládá na hladce oholené tváři, nebo nosí knír či plnovous, je pro něj sada na holení jako dárek k Valentýnu trefou do černého.

Luxusní sada na holení je totiž nejen originálním, ale také velmi praktickým dárkem. Co vše by měla obsahovat? Tento dárek pro muže k Valentýnu by měl mít ideálně podobu celokoženého pouzdra, v němž váš přítel či manžel najde celokovový holicí strojek, holicí žiletky, mechanický celokový nerezový strojek na chloupky nebo kované nůžky na vousy. Vybrat pro něj můžete různé typy luxusních sad na holení, které se odlišují svým obsahem. Některé z nich navíc disponují třeba hřebenem na vousy nebo štětkou na holení.

Tip č. 2: Skvělým dárkem pro muže k Valentýnu je i sada manikúry

Každý muž chce mít nejen perfektně upravenou tvář a vlasy, jeho vizitkou jsou rovněž vzorně upravené ruce. Pokud tedy nevíte, co příteli či manželovi koupit k Valentýnu, vybrat pro něj můžete i sadu pánské manikúry. Potěší jej například sada luxusní manikúry v koženém obalu, kde najde nůžky na nehty, nůžky na kůžičku, pilník na nehty či pinzetu. Jestliže mu chcete výběrem valentýnského dárku dopřát tu nejvyšší kvalitu, v případě pánské sady manikúry vsaďte na značku DOVO Solingen.

Tip č. 3: Věnujte partnerovi 14. února také sadu pánské kosmetiky

Co věnovat muži k Valentýnu kromě luxusní sady na holení nebo luxusní sady manikúry? Překvapte svého přítele či manžela i dalším valentýnským dárkem, kterým bude sada kvalitní pánské kosmetiky!

Kterou kosmetiku muži ocení? Například pečující pánskou kosmetiku od osvědčené švédské značky Recipe for men. Kupte jim třeba balíček, který bude obsahovat revitalizující čisticí prostředek na obličej a lehký hydratační krém vhodné pro mužskou pleť. Nadšeni budou také z balíčku s luxusním pánským sprchovým gelem, tělovým krémem, gelem proti kruhům pod očima nebo šamponem proti lupům.

Tip č. 4: Jaký další dárek pro muže k Valentýnu? Třeba kvalitní hřeben či kartáč

Zakládá si váš partner na svých vlasech? V tom případě jej na svátek svatého Valentýna potěšte i dalším originálním dárkem, kterým je kvalitní barber hřeben či kartáč. Tento valentýnský dárek je navíc velmi praktický. Každý muž jej využije nejen při úpravě vlasů, ale také svého plnovousu nebo kníru.

Chcete, aby kvalitní hřeben či kartáč působily jako valentýnský dárek vkusným dojmem? Věnujte je příteli či manželovi v luxusním koženém pouzdru. Ověřenou kvalitu nabízí například anglická značky Captain Fawcett.

Foto: Unsplash.com